Betway Twitter

Betway Twitter resmi adresi üzerinden bütün bilgileri takip edebilirsiniz. Betway Twitter Türkiye desteği için mesaj yazabilirsiniz.

İngiltere’nin popüler bahis sitelerinden birisi olan Betway dünyanın neresinde olduğu fark etmeksizin sporu ve rekabeti sevenlere hitap etmeyi başarmaktadır. Yalnızca internet sitesi ile sınırlı kalmamakta ve sosyal medya hesaplarından da müşterileri ile her daim iletişim içerisinde kalmaktadır.

  • Betway Youtube hesabına yalnızca 18 yaşın üzerindeki kişilerin ulaşması mümkün olmakla beraber kanalda son derece keyifli videolar yer almaktadır. Betway’in sponsor olduğu ligler başta olmak üzere farklı spor dalları ve liglerden sporcularla röportajlar yapılmaktadır.
  • Facebook hesabı daha çok güncel spor haberleri ağırlıklı paylaşımlarda bulunmaktadır. Her paylaşımın altında ise kullanıcılar yorumlar yapmakta ve bu sayede farklı düşüncelere sahip Betway müşterileri için hoş ve kaliteli bir ortam oluşmaktadır.
  • Betway Twitter ve Instagram hesabında spor karşılaşmalarına dair görüntüler, videolar yer almaktadır. Ayrıca maçlardan önce oranlar açıklanmakta ve kullanıcıların kendi aralarında sohbet etmeleri mümkün kılınmaktadır.

Betway 2021 Twitter Hesabı

100 bin civarında takipçisi bulunan Betway Twitter Türkiye hesabına ulaşmak için resmi internet sitesi üzerinden Twitter butonuna tıklayabilirsiniz. Ayrıca @betway kullanıcı adı ile doğrudan profile ulaşmanız da mümkündür. Betway ile ilgili Twitter üzerinde yapılan yorumları görmek için kullanıcı adını @ işareti olmadan arama bölümüne yazarak son ya da popüler paylaşımlara bakabilirsiniz. Bu sayede Betway Twitter Türkiye hakkındaki olumlu yorumların ne kadar fazla olduğunu fark edebilirsiniz.

Betway’in güncel promosyon ile kampanyalarını kolaylıkla takip edebilmenizi sağlayan Twitter hesabını takip edebilir ve bildirimleri açabilirsiniz. Bu sayede çeşitli bonuslarla ödüllendirilen Betway Twitter yarışmaları ile çekilişlerine de katılabilirsiniz.

Betway Twitter adresi, maç öncesinde maçlarla ilgili anketler açılan ve farklı kişilerin yorumlar yaptığı paylaşımlar sayesinde karşılaşmaların sonuçları ile ilgili değişik görüşleri okuyabilirsiniz. Yeni ve eski sporcularla ilgili haberleri okuyabilir, en yeni transfer haberlerini ilk siz öğrenebilirsiniz.